200+ prawników do Twojej ciągłej dyspozycji

Potrzebujesz rzetelnej pomocy prawnej, która pomoże Ci w każdej biznesowej sprawie.​

Zobacz, jak działamy i co nas wyróżnia
  • Pracuje dla Ciebie nie jeden a 200 adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych wszystkich specjalizacji w całej Polsce.
  • Korzystasz online lub stacjonarnie.
  • Korzystasz z usług prawnych oraz podatkowych w przystępnych cenach już od 59 zł.
  • To wszystko w telefonie i online!
5 Years Of Experience​

Officia officiis vitae hendrerit interdum pretium.​

Defining Success​

Officia officiis vitae hendrerit interdum pretium.​

Dziedziny prawa, w których się specjalizujemy

Prawo podatkowe

Prawo podatkowe jako podgałąź prawa finansowego reguluje zasadę powstawania, ustalania, a także wygasania zobowiązań oraz obowiązki podatników.​​

Prawo karne

Prawo karne to zbiór przepisów jasno regulujących konsekwencje odpowiedzialności karnej za czyny zabronione, popełnione przez obywatela.

Prawo cudzoziemców

Prawo cudzoziemców, inaczej zwane prawem migracyjnym, to gałąź zajmująca się regulacją przepływu osób oraz ich zmianą miejsca zamieszkania lub pobytu.

Prawo umów

Prawo umów reguluje stosunki prawne stron zapisane w umowie o określonej formie, mogą to być umowy kupna czy sprzedaży, umowy handlowe pomiędzy kontrahentami.

Prawo pracy

Prawo pracy to ogół regulacji i zespół norm prawnych dotyczących stosunku pracy konkretnego pracownika i pracodawcy w szczególności jego praw i obowiązków.

Nieruchomości

Prawo nieruchomości to zbiór przepisów obejmujący całość problematyki związanej z użytkowaniem, kupnem lub sprzedażą nieruchomości.

Prawo cywilne

Prawo cywilne to podstawowa gałąź prawna, która reguluje wszelkie stosunki pomiędzy podmiotami prawnymi, to tzw. prawo prywatne, które chroni dobra osobiste obywateli.

Windykacja

Windykacja ma celu podjęcie czynności prawnych i procesowych, których celem jest doprowadzenie do spłacenia przez dłużnika wszelkich zaległych wobec wierzyciela zobowiązań.

Nasze liczby

+11.000

+200

70%

Call Us 24/7​

91 123-456-7890/91​

OR

Get Your First Consultation FREE!​

Professional And Experienced Family Law Attorney​

Why Choose Our Firm​

Scroll to Top